TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

Maksa hiljem ilma lisatasuta

Meilt saad soetada tooted ning tasuda nende eest mugaval kas 30 päeva jooksul või kolme kuu jooksul võrdsetes osades. Ja mis peamine, selle eest ei lisandu kauba hinnale mingit lisakulu! Shoppa ja hakka hiljem maksma!


Secosport – osta praegu, maksa hiljem!

SInu esimene suurepärane võimalus on, osta kohe, maksta 30 päeva jooksul!


Maksa hiljem annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup või teenus koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta!

  • Saa kaup koheselt kätte
  • Maksa mugavalt 30 päeva jooksul
  • Ei mingeid intresse ja lisatasusid
  • Võidl lõõgastuda. ESTO annab teada kui maksetähtpäev hakkab saabuma.

Maksa hiljem teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Maksa hiljem krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. 


Sinu teine suurepärane võimalus on ajatada tasumine võrdsetes osades kolme järgneva kuu peale, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

 Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

 

·      Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.

        Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.

·       ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.


ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee

Telefon: (+372) 622 52 52 

Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.