TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

KKK

Siit leiate vastused sagedamini tekkivatele küsimustele.

Põhjalikuma info saamiseks soovitame läbi lugeda Ostuinfo ja Müügitingimused. Kui mõni küsimus jäi siiski vastuseta, kirjuta palun julgelt info@secosport.ee.Kauba kohaletoimetamise maksumus?

Kättetoimetamise tasu pakiautomaatidesse on Eesti piires üldjuhul 3,5 eurot.

Kullerpakkide (tooted, mis ei mahu pakiautomaati) kättetoimetamistasu sõltub teenuse valikust ja jääb üldjuhul vahemikku 8-15 eurot

Pakiautomaatidesse saadetavatel üle 50-euroste tellimuse korral kättetoimetamistasu ei lisandu.

Rahvusvaheliste saadetiste korral arvestatakse kättetoimetamise maksumus vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Ostjal on soovitav enne ostu vormistamist täpsustada rahvusvahelise saadetise kättetoimetamise maksumus Müüjaga kirjutades info@secosport.ee

Soodustused e-poes

E-poes kehtivad mitmed soodustused. 


Sooduskampaaniad - 
Tellides uudiskirja oled alati meie sooduskampaaniatega kursis. 


Sooduskupong -
 Kui olete saanud ka flaieri või uudiskirja kaudu sooduskupongi saate seda kasutada määratud aja jooksul. Sooduskupongi kasutamiseks sisetage kupongi kood, mille olete saanud (N: SECO10) Vaata Ostukorvi lehel ja selat jätkata tellimuse vormistamist. Sooduskupongil olev number on Teile arvestatav allahindlus tootelt.


Soodustused organisatsioonidele 
- Kokkuleppel OÜ Secosport ja organisatsiooni( klubi, firma) vahel saavad organisatsiooni liikmed vastavlt kokkuleppele soodustust e-poest kaupa tellides.


Tasuta kohaletoimetamine 
Kõik tellimused, mis on üle 50€ toimetatakse Ostjani tasuta. Selleks tuleb Tellimuse vormistamisel kommentaaride lahtris ära märkida sobiv Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaat.

Sooduskupong ei kehti teenusetele ning transpordikuludele.


Toote hind

Soovime oma klientidele leida parima lahenduse ning pakkuda konkurentsivõimelist hinda. Kui sa leiad sarnase toote teistelt pakkujalt oleme tänulikud, kui annad sellest meile teada ning me teeme parima, et Teile sobiv lahendus leida.

Püsikliendile saame kallimate toodete puhul pakkuda ka tasumist osadena ilma täiendava lisatasuta. Selleks kirjuta info@secosport.ee


Suurused

Toodete suurused on üldjuhul toodud järgmise tähistusega:

XS-Xsmall (ekstra väike)

S-Small (väike)

M-Medium (keskmine)

L-Large (suur)

XL-XLarge (ekstra suur)

Saadaval vaid need suurused, mis suuruste rippmenüüs nähtaval on. Kui vajad lisainfot või hetkel mitte saadaolevat suuurst kirjuta julgelt info@secosport.ee

Kõik mõõdud on võetud otse tootelt. Suurused on märgitud vastavalt tootjate poolt antud suurustele, kuid need ei pruugi alati tegelikkusele vastata. Paljud tooted sisaldavad elastaani ja sobivad seetõttu ka märgitust suurematele või väiksematele mõõtudele. Samas on tooteid, mis ei vasta väljatoodud suurusele, näiteks M suurus võib sobida hoopis S kandjale.Kui kahtled suuruse sobivuses, kirjuta meile julgelt info@secosport.ee.

Tellimine ja maksmine

Kas tooteid saab enne ostmist näha ja proovida?

Kõiki kaupu mis on saadaval e-poes on võimalik eelneval kokkuleppel ka näha ja proovida. Toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus ja vahetusõigus ja nii saad kaupa kodus koos teiste sobivate rõivastega mugavalt proovida. Tellimused üle 50€ saadetakse pakiteenusega postikuluta.

Maksetähtaeg on üldjuhul 3 kalendripäeva alates tellimise päevast.

Tellitud kaup postitatakse ühe tööpäeva jooksul peale makse laekumist ning info postitamise kohta saadetakse Sinu e-mailile. 


Kohaletoimetamine

Eestisisene tellimus jõuab kohale vastavalt valitud kohaletoimetamise viisile Itella SmartPOSTi ja Omniva pakiteenusega kahe tööpäevajooksul alates makse laekumisest.

Meie sihtturg on küll Eesti, kuid oleme valmis oma tooteid tarnima ka kõikidesse EU riikidesse. Transpordi maksumus ning tarneaeg sõltub sihtriigist ning on soovitav see eelnevalt kauba müüjalt üle küsida.Spordime stiilselt!

Teie Secosport