TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

Mäesuusaprillid GOG Storm H750-3

Mäesuusaprillid GOG Storm H750-3
Click image for Gallery
  • Tootja: GOG
  • Mudel: GOG Storm H750-3
  • Saadavus: Laos
  • 71.95€ 57.55€
  •  
+
-


Raami materjal-TPU

Raami värv- neoon roosa

Klaasid- polükarbonaat

Klaaside värv- polükromaatiline roosa

Klaasi kategooria  2

Mudeli spetsifikatsioon

UV400 filter blokeerib kõik valguskiired lainepikkusega kuni 400 nanomeetrit, et tagada 100% kaitse UVA (mõjutab naha sügavamaid kihte ja nõrgestab naha immuunsüsteemi) ja UVB (mõjutab naha pealmisi kihte) kiirguse eest. Kõik GOG päikeseprillid ja suusaprillid on varustatud UV400 läätsefiltriga, et kaitsta silmi kahjuliku UV-kiirguse eest.

Polükarbonaadist klaasid on kerged ja vastupidavad kahjustustele ja kriimustustele. Tänu polükarbonaadist klaasi mitmekihilisusele on selle paksus ühtlane, et kõrvaldada kõik deformatsioonid ja nähtavushäired. Polükarbonaadist klaasid on ideaalne valik sportlike päikeseprillide ja suusaprillide jaoks.

Klaasi sisepinnale kantud hüdrofiilne kate,et tagada udu teket minimeerivad omadused. FOG BLOCK G-LENS erikattega klaasid nõuavad erilist hoolt. Neid tuleb kaitsta mustuse, tolmu või muu saaste eest, mis võivad katet kahjustada.

Peegelkattega klaaside spetsiaalne kate tagab parema UV-kaitse ja vähendab oluliselt peegeldusi, et parandada visuaalset mugavust. REFLEX G-LENSiga päikeseprille soovitatakse laialdaselt tugeva päikesevalguse korral (n.kõrgmäed).

Kõik GOG suusaprillid on varustatud kahekihilise klaasiga. See ainulaadne topeltklaaside konstruktsioon loob termilise barjääri, et vältida sisepinna uduseks muutumist.

Spetsiaalne kate, mis tõrjub vett klaasi pinnalt.drofoobsel klaasil moodustab vesi piisad ja voolab kergesti ära ilma visuaalset moonutust põhjustamata. Hüdrofoobse kattega klaasid on antistaatilised, vajavad vähem puhastamist, kuna tõmbavad külge vähem mustust.

TPU-termoplastne polüuretaan on erakordselt paindlik materjal. TPU säilitab oma omadused laias temperatuurivahemikus. Seda eristavad äärmiselt kõrged mehaanilised omadused ja vastupidavus erinevatele ilmastikutingimustele. Kõik see teeb sellest ideaalse materjali äärmiselt rasketes tingimustes.

               Lahenus neile, kes soovivad kanda optilisi prille mäesuusaprillide all.

 Pehme riidest kott