TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

Seljatugi Rehband Basic

Seljatugi Rehband Basic
Click image for Gallery
  • Tootja: Rehband
  • Mudel: Rehband back support BASIC
  • Saadavus: Laos
  • 34.95€ 31.45€
  •  

Võimalikud valikud

+
-


BASIC sarja seljatugi soojendab ning parandab verevarustust. Leevendab valu. Avaldab survet ja suurendab lihaste koordinatsiooni seljapiirkonnas. Stabiliseerib selga.

 Paigaldamine: pane tugiside ümber selja.Võta kinni toe lühemast vasakust osast.Võta kinni toe paremast otsast ja aseta see toe vasaku osa takjakinnituse peale. Pinguta piisavalt, nii et oleks mugav. 

SBR/neopreentoote kandmisaeg ei tohiks ületada 3-4 tundi. 5) Kui Sul on allergia kuumuse suhtes, siis soovitame kasutada toodet, mis ei sisalda SBR/neopreeni. Pesemisjuhised 1) . 2) Soovitav on kasutada võrgust pesukotti. 3) Pese 40ºC juures sarnaste värvidega. 4) Venita toodet, kuni see on veel niiske ja lase kuivada. 5) Palun järgige toote hooldusjuhiseid tekstiiletiketilt.

Näidustused: Lumbaago, selja nikastused, liigeste kulumine, pehmete kudede ülekoormus. Tugev seljavalu, krooniline valu. Täiendav stabiilsus sportimiseks või raske töö tegemiseks..

Pesemine ja hooldamine: Soovitav on kasutada võrgust pesukotti. Sulge kõik takjakinnitused.Pese 40ºC juures sarnaste värvidega.Venita toodet, kuni see on veel niiske ja lase kuivada. 

Materjal: SBR/Neopreen 1,5 mm hall osa, 3 mm sinine osa. SBR/neopreentoote kandmisaeg ei tohiks ületada 3-4 tundi. Kui Sul on allergia kuumuse suhtes, siis soovitame kasutada toodet, mis ei sisalda SBR/neopreeni.

Suurus/vöö ümbermõõt (cm):

S/ 64-72 cm

M/ 72-80 cm

L/ 80-90 cm

XL/ 90-100 cm

 

 

Kokkusobivad tooted