TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

Selja tugiside Rehband QD 3

Selja tugiside Rehband QD 3
Click image for Gallery
  • Tootja: Rehband
  • Mudel: Rehband Back Support QD
  • Saadavus: Laos
  • 39.90€ 33.90€
  •  

Võimalikud valikud

+
-


Rehband QD seljatugi on valmistatud 3 mm neopreenist ning on anatoomiliselt sobiv erinevatele kehatüüpidele. Toestab selga suurte raskuste tõstmisel, hoiab selja soojas ning leevendab võimalikku valu.

 Paigaldamine: pane tugiside ümber selja.Võta kinni toe lühemast vasakust osast.Võta kinni toe paremast otsast ja aseta see toe vasaku osa takjakinnituse peale. Pinguta piisavalt, nii et oleks mugav. 

SBR/neopreentoote kandmisaeg ei tohiks ületada 3-4 tundi. 5) Kui Sul on allergia kuumuse suhtes, siis soovitame kasutada toodet, mis ei sisalda SBR/neopreeni. Pesemisjuhised 1) . 2) Soovitav on kasutada võrgust pesukotti. 3) Pese 40ºC juures sarnaste värvidega. 4) Venita toodet, kuni see on veel niiske ja lase kuivada. 5) Palun järgige toote hooldusjuhiseid tekstiiletiketilt.

Näidustused: Lumbaago, selja nikastused, liigeste kulumine, pehmete kudede ülekoormus. Tugev seljavalu, krooniline valu. Täiendav stabiilsus sportimiseks või raske töö tegemiseks..

Pesemine ja hooldamine: Soovitav on kasutada võrgust pesukotti. Sulge kõik takjakinnitused.Pese 40ºC juures sarnaste värvidega.Venita toodet, kuni see on veel niiske ja lase kuivada. 

Materjal: SBR/Neopreen. SBR/neopreentoote kandmisaeg ei tohiks ületada 3-4 tundi. Kui Sul on allergia kuumuse suhtes, siis soovitame kasutada toodet, mis ei sisalda SBR/neopreeni.

Suurus/vöö ümbermõõt (cm):

S/ 64-72 cm

M/ 72-80 cm

L/ 80-90 cm

XL/ 90-100 cm

XXL/ 100-110 cm

 

 

Kokkusobivad tooted