TURVALINE OSTUKOHT

Turul juba aastast 2012

Tasuta transport

Ostudel alatest 50 eurost

Tagastusõigus

TAGASTUS JA VAHETUS 14 PÄEVA JOOKSUL

OSTA KOHE, MAKSA HILJEM

intressivabalt.

Spordiprillid Powerrace 15TH NXT fotokroomsed

Spordiprillid Powerrace 15TH NXT fotokroomsed
Click image for Gallery
  • Tootja: Powerrace
  • Mudel: Powerrace 15TH Photocrome NXT
  • Saadavus: Laos
  • 115.00€ 92.00€
  •  
+
-


NXT® fotokroomsete (isetumenevad) klaasidega spordiprillid. NXT® klaas parandab kontrasti, nägemisteravust ja sügavuse tajumist isegi pimedas, pakkudes samal ajal enneolematut silmade kaitset. Toodetud Prantsusmaal Essilor Sun Solution poolt.Erinevalt enamikust tavalistest fotokroomläätsedest sulatatakse NXT®-läätsed väga keerulise tootmisprotsessi käigus polümeeri enda massi, muutes selle vastupidavamaks ja selgelt optiliselt paremaks kui enamus teised turul olevad klaasid. Nende pooljäigad molekulaarsed omadused tagavad ainulaadse valgusjuhtimise ja võrratu silmade kaitse päikesevalguse eest.

Võib väita, et NXT klaasid on igavesed! Erinevalt kõigis jäikades fotokroomsetes läätsedes kasutatavatest polükarbonaatidest on NXT®-läätse ”vaigune” ja peaaegu ”kummine” materjal, mis paindub. Neid on väga keeruline murda.

OPTILINE KVALITEET: antud klaasidel on palju väiksem sisepinge ja kromaatiline dispersioon võrreldes klassikaliste polükarbonaatidega (kromaatiline aberratsioon 1,5 korda väiksem kui polümeeridel) ning seetõttu teravamad nähtavus ning suurem eraldusvõime.

NXT®-klaasi optiline kvaliteet on lähedane mineraalklaasi omale. Kristallselge pilt!

VASTUPIDAVUS LAHUSTIDELE: NXT® talub atsetooni mõju. Seda ei rünnata kemikaalid ega lahustid, näiteks metüülalkohol.

NXT® fotokroomsetel klaasidel on kõige laiem valguse läbilaskvuse variatsioon. See ulatub kategooriast 0 (80 %) kuni 3. kategooriani (17 %), hõlmates nelja heleduse kategooriat.

Tumenemise reakstiooniaeg on väga kiire. Keskmisel temperatuuril 23° muudavad NXT® klaasid värvi selgest täiesti suitsuseks vähem kui 20 sekundiga!

Koplekti kuulub pehme riidest kott, klaasipuhastu lapp ja lukuga kõva vutlar.