KKK

Korduma kippuvad küsimused

Siia oleme koondanud sagedamini esitatavad küsimused teemade kaupa. Põhjalikuma info saamiseks soovitame läbi lugeda Ostuinfo ja Müügitingimused. Kui mõni küsimus jäi siiski vastuseta, kirjuta palun julgelt info@secosport.ee.

Soodustused e-poes

E-poes kehtivad mitmed soodustused. 

Sooduskampaaniad-Tellides uudiskirja oled alati meie sooduskampaaniatega kursis. 

Sooduskupong- Kui olete saanud ka flaieri või uudiskirja kaudu sooduskupongi saate seda kasutada määratud aja jooksul. Sooduskupongi kasutamiseks sisetage kupongi kood, mille olete saanud (N: SECO10) Vaata Ostukorvi lehel ja selat jätkata tellimuse vormistamist. Sooduskupongil olev number on Teile arvestatav allahindlus tootelt.

Soodustused organisatsioonidele-Kokkuleppel OÜ Secosport ja organisatsiooni( klubi, firma) vahel saavad organisatsiooni liikmed vastavlt kokkuleppele soodustust e-poest kaupa tellides.

Tasuta kohaletoimetamine- Kõik tellimused, mis on üle 50€ toimetatakse Ostjani tasuta. Selleks tuleb Tellimuse vormistamisel kommentaaride lahtris ära märkida sobiv Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaat.

 

Suurused

Toodete suurused on üldjuhul toodud järgmise tähistusega:

XS-Xsmall (ekstra väike)

S-Small (väike)

M-Medium (keskmine)

L-Large (suur)

XL-XLarge (ekstra suur)

Saadaval vaid need suurused, mis suuruste rippmenüüs nähtaval on. Kui vajad lisainfot või hetkel mitte saadaolevat suuurst kirjuta julgelt info@secosport.ee

Kõik mõõdud on võetud otse tootelt. Suurused on märgitud vastavalt tootjate poolt antud suurustele, kuid need ei pruugi alati tegelikkusele vastata. Paljud tooted sisaldavad elastaani ja sobivad seetõttu ka märgitust suurematele või väiksematele mõõtudele. Samas on tooteid, mis ei vasta väljatoodud suurusele, näiteks M suurus võib sobida hoopis S kandjale.Kui kahtled suuruse sobivuses, kirjuta meile julgelt info@secosport.ee.

Tellimine ja maksmine

Kas tooteid saab enne ostmist näha ja proovida?

Kõiki kaupu mis on saadaval e-poes on võimalik eelneval kokkuleppel ka näha ja proovida. Toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus ja nii saad kaupa kodus koos teiste sobivate rõivastega mugavalt proovida. Tellimused üle 50€ saadetakse pakiteenusega postikuluta.

Maksetähtaeg on üldjuhul 7 kalendripäeva arvates tellimise päevast.

Tellitud kaup postitatakse 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist ning info postitamise kohta saadetakse Sinu e-mailile. 

Näed Secospordi keskkonda sisse logides infot oma tellimuse staatuse kohta. Ostukorvi all on toodud Sinu viimaste tellimuste numbrid ja staatused alljärgnevalt:

Makseid kontrollime ja tellimuse staatust muudame 1 kord päevas

 

Kohaletoimetamine

Eestisisene tellimus jõuab kohale vastavalt valitud kohaletoimetamise viisile Itella SmartPOSTi ja Omniva pakiteenusega kahe tööpäevajooksul alates makse laekumisest.

Postitame tellimusi ka välismaale, postikulu on olenevalt asukohariigist  ja pakk jõuab kohale 10-15 tööpäevaga.

 

Secosport © 2019